Euro Diamond

EURO Pırlanta

1965 yılında Fevzi MALGAZ tarafından kurulan firmamız, şu anda ikinci kuşak Sami MALGAZ ve Yakup MALGAZ 55 senedir aynı haz ve aynı ticari felsefesi ile kaliteden ödün vermeden uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil eden , bir mücevherat şirketine dönüşmüştür.Ürünlerimiz şu anda dünyanın en önemli noktalarında satış yapılmakta olup,Türk mücevheratını dünyaya en iyi şekilde tanıtmaktadır..


Montür İş - Euro Diamond Türkiye'de Mücevher İhracatçıları Birliği Üyesi Firmalar Arasında,  Son 10 yıldır Pırlantalı Mücevherat Ürün Kategorisi İhracatında Gerçekleştirmiş Olduğumuz Perfonmansla İlk 3 Sırada Yer Alarak Ülkemiz İhracatına Yaptığımız Değerli Katkılar İçin Her Yıl İMMİB Tarafından Şükran Ve Başarı Temennileri İçeren Sertifikalar Almaktayız.  Yurt İçi Ve Yurt Dışı Fuarlarıyla Profesyonel Mücevherat Alıcılarıyla, Fuarlar da Buluşmaktadır.

Bunlardan bazıları İstanbul ,Newyork ,Münih ,Madrid ,Moskova ,Kiev ,Bombay ,Selanik ,Birmingham,Dubai şehirlerinde yapılan fuarlardır.Firmamız mücevheratın A'dan Z'ye kadar olan bütün aşamalarını kendi bünyesinde üreten Türkiye’nin on firmasından birisidir.İmal ettiğimiz ürünlerimize dünyanın hemen hemen her şehrinde görmek mümkündür. 

Türkiye'de profesyonel kuyumcu alıcı portföyünün pırlanta ile ilgili taleplerinde akla gelen ilk firmalardan birisidir.
Montür İş firmamız , model üretimi, dizaynı konusundaki çalışmaları ülkemizde ve yurtdışında devamlı olarak her sene çok takdir almıştır.Euro Diamond marka olarak pırlanta ve mücevherat da uluslararası arenada herkesin bildiği bir markadır.Bundan dolayıdır ki firmamız hem ülkemiz hem kendimiz için bu kazanılan başarıdan dolayı övünç ve mutluluk duymaktadır. 

Bütün pırlantalı ürünlerimiz,kesinlikle zümrüt ,safir ,yakut ve topaz gibi doğal taşlarla süslenmektedir.Firma prensibi olarak sentetik veya zircon taş üretimimiz yoktur. Günün trendlerine uygun, kaliteyi ve hizmeti her zaman önemseyerek sunulan ürünlerimiz, sektör genelinden farklı olarak satış sonrasında da garantimiz altında tutulmaktadır. 

Firmamızda şahsi müşteri ilişkilerini en üst seviyede tutarak konumuzla ilgili hiçbir soruyu yanıtsız bırakmadan en iyi hizmet hedeflenmektedir. Firmamız güven ve dürüstlüğü ilke edinerek müşterilerine her zevke uygun ürünlerle hizmet veriyor. Nesilden nesile devreden sağlıklı bir şirket yapısı açısından kurumsallaşmaya ve insana önem veren Euro Diamond kuyumculuk , bu amaçla müşteri odaklı bir hizmet ve personel odaklı bir yönetim profili çiziyor. Müşterilerine yeni yüzyılın gerektirdiği hizmeti verebilmek, personelini de yeni yüzyılın ihtiyaçları doğrultusunda eğitmek şirketin temel ilkesini oluşturur. 

Bizim ürünlerimizi bugüne kadar tercih eden bütün dostlarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.
EURO DIAMOND by MONTÜR İŞ

EURO DIAMOND by MONTÜR İŞ ÜRÜN YELPAZESİ

SADE MONTÜR :
Alyans, Bileklik, Bilezik, Brolog, Broş, Dini Sembol, Erkek Yüzüğü, Kol Düğmesi, Kolye, Kravat İğnesi ,Madalyon, Pandantif, Yüzük
Au : 585 K-750 K 

DEĞERLİ TAŞLI TAKI :
Pırlanta, Zümrüt, Safir, Yakut, İnci, Yarı-Değerli Taşlar
Tektaş Pırlanta Yüzük, Beştaş Pırlanta Yüzük, Pırlanta Düğün Set Takım, Alyans, Söz Yüzüğü, Bileklik, Bilezik, Brolog, Broş, Dini Sembol, Erkek Yüzüğü, Kol düğmesi, Pırlanta Küpe , Kolye, Kravat İğnesi,Madalyon, Pandantif, Yüzük
Au : 585 K-750 K 

TAŞ:
Pırlanta, Elmas, Zümrüt, Safir, Yakut, Alexandrite, Opal, Tanzanit, Akuamarin, Topaz, İnci, Yarı-Değerli Taşlar
İmalat, ihracat, Perakende, Toptan, İthalat 

 

 

 

Montür İş Hediyelik Eşya San. ve Tic. Lti. Şti.

 

İmza Yetkilileri: Sami Malgaz, Selim Malgaz
Ticaret Sicil No: 687122
Ödenmiş Sermaye: 3.500.000 TL