AYNI GÜN KARGO!   
Zümrüt Taşlı Pırlanta Yüzük

0212 512 30 30
0532 437 07 69
Ürün Kodu: YZ33904
Eski Fiyatı: 2424 TL
%20 İndirimli: 1939 TL
Kargo: Ücretsiz
?
 
Maden Özellikleri
Maden: 18 Ayar Altın
Renk: Beyaz
Gram: 4,08
Taş Özellikleri
Taş: Pırlanta
Karat: 0,52
Adet: 14
Renk ve Kalite: H-VS
Taş II Özellikleri
Taş: Zümrüt
Karat: 1,52
Adet: 1
Renk ve Kalite: H-VS

Peketleme

Lütfen yukarıdan yüzük ölçüsü seçimi yapınız. Aksi takdirde yüzüğünüz standart ölçüde gönderilecektir. Standart ölçü bayanların %80'inin parmağına uyum göstermektedir. Eğer ölçü uygun gelmezse ürünü adresimizde getirerek değiştirebilir ya da herhangi bir kuyumcu tamircisinde 5 - 10 tl arası gibi bir masraf ile yaptırabilirsiniz.

Yüzük ölçüsü nasıl alınır?

Takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre bir yüzüğünüz yoksa,elinize bir parça kağıt alın. Kağıt şeridi parmağınıza sarın,iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin. Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun ve kağıdı işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün. Bu değer sizin parmağınızın çevresinin uzunluğunu verir. Yukarıdaki ölçü seçim kutusundan bu değeri işaretleyip siparişiniz için bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.
Dilerseniz yüzük ölçünüzü yakınlarınızdaki bir kuyumcuya giderek de öğrenebilirsiniz.

Mücevherlerimizin tamammı el emeği ile üretilmiş olup altın ve değerli taşlarda artı ya da eksi %3 sapma oluşabilmektedir.

Zümrüt Taşlı Pırlanta Yüzük fiyatı 1939 TL'dir.

Kredi kartı ya da banka havalesi ile alabilirsiniz.

Bonus logolu kartlara vade farksız 4 taksite kadar taksit olanağımız vardır.Bu ürün hakkında görüşlerinizi yazabilirsiniz
Rumuz:

Puan

Yorumunuz
 
4315 kutuya soldaki sayıları giriniz

 
Bu ürünü tavsiye edin:

isminiz

arkadaşınızın e-posta adresi

mesajBenzer ürün etiketleri: Pırlanta Yüzük, Zümrüt Taşlı Yüzükler, Zümrüt taşlı Pırlanta Yüzük, Zümrüt, Zümrüt Taşı, ZÜmrüt Taşı Yüzük Pırlanta Yüzük Modelleri, 18 Ayar Yüzük, Beyaz Altın Yüzük, Yeşil Taşlı Yüzük, Yeşil Taşlı Yüzük Modelleri,